project x פרויקט איקס DVDRIP תרגום מובנה

project x פרויקט איקס DVDRIP תרגום מובנה

תקציר 
בעולם הפרסום אחת האותיות המושכות ביותר היא X ולא סתם בחרו בה כסמל של "פרויקט X", שנראה שנוצר יותר בכדי למשוך קהל מאשר ליצור סרט אמיתי. תומאס,קוסטה וג'יי.בי השמיניסטים מארגנים את המסיבה הפרוע בהיסטוריה בסרט שמתיימר להיות קומדיה.

את העלילה, אם אפשר לקרוא לזה כך, אפשר לסכם במשפט אחד: לתומאס קאב יש יום הולדת 18, הוא וחבריו החנונים רוצים לעשות סקס אז הם מארגנים מסיבה שיוצאת מכלל שליטה. זהו. לא תצליחו למצוא שום דבר מעבר גם אם תתאמצו. הדבר היחיד שבראשם של הילדים, כמו בכל קומדיית נעורים אמריקאית, הוא להפוך את הסטטוס החברתי העגום, אולם בניגוד לסרטים קודמים בז'אנר הם מצליחים לשעמם אפילו כשהמסיקה חזקה והשוטרים בדלת.

התחושה העיקרית היא שתומאס חסר האישיות הוא דמות רקע מסרט אחר אשר זכה לספין-אוף. קירבי,ידידתו מזה שנים, היא היחידה שמצליחה לראות ניצוץ של אופי בדמותו החלולה של תומאס בסיפור אהבה כפוי ודי מיותר שמסתתר בליבו של הסרט. לצידם עומד קוסטה (אוליבר קופר) בהופעה שנראית כמו חיקוי בסגנון "ארץ נהדרת" של ג'ונה היל ובוולגריות מוגזמת מנסה ליצור מימד הומוריסטי, אבל לרוב נכשל.

הבמאי המתחיל, נימה נוריזדה, בחר לצלם את הסרט בסגנון "פרויקט המכשפה מבלייר" או "כרוניקה בזמן אמת" המצלמה היא אחת הגיבורות של הסרט. החלטה שנראית כעוד ניסיון להבדיל את הסרט מאבותיו ("חרמן על הזמן", "בית החיות") לאחר שהשאיל את כל המאפיינים החדשניים בהם. כמו כן, ישנה התחושה שהיוצרים, במעין אגו טריפ, מצפים שהמסיבה כה תדהים את הצופה עד שלא יוכל לישון בלילה. התוצאה, כמובן, היא הפוכה לגמרי. נורזידה נכשל ליצור את אפקט הוואו, אולי זה הקהל מעל הגיל המוגבל של הסרט כבר ראה בעבר נשים ערומות.

בין החלל בדמויות והשוביניזם אשר גובל בפדופיליה (כן, מבוגרים באים למסיבה בכדי למצוא "תחת תיכוני") מופיעות מדי פעם כמה בדיחות לא מוצלחות במיוחד שנוטות לחזור על עצמן. בדומה לסרטו הקודם של התסריטאי מייקל בקאל, "לחסל את האקס", גם בסרט זה הבדיחות מתבססות על הקצנה במקום על שנינות.

אז מה כן יש לנו? כל דבר שילהיב נער צעיר: דאבסטפ,נערות חשופות, סמים קלים וכבדים (שלא זוכים להראות השפעה אמתית), אלכוהול בשפע, אוטו בבריכה ועוד נערות מתפשטות. לאורך הסרט דוחף לנו נוריזדה אין ספור מונטאז'ים חסרי משמעות המשלבים את כל האלמנטים ברשימה ונראים בעיקר כניסיון למלא זמן ריק. קשה למלא שעה וחצי כשאין עלילה. ואם זה לא מספיק למתבגר החרמן, מכל האנשים הרבים שבאים והורסים את בית משפחת קאב באותו לילה מטורף של שכרון חושים, אין בחורה אחת שלא נראית טוב.

פרויקט X" הוא סרט שבעיקר מזלזל בנוער העכשווי, הן בנהנתנות המאפיינת את הצעירים חסרי האחריות בסרט והן במחשבה שהקהל המתבגר ייהנה מהצפייה. למרות תקציב של שנים עשר מיליון דולר ומפיק המתמחה בקומדיות (טוד פיליפס, "בדרך לחתונה עוצרים בווגאס") זה נראה שכמו תומאס קוסטה וג'יי.בי,הסרט מנסה יותר להיות מגניב מאשר מצחיק או אותנטי.

הלינקים להורדה 

Shareflare

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *